نرم افزار TeamViewer امکان دسترسی از راه دور را برای کاربرن شبکه امکان پذیر کرده است .متاسفانه مدتی ست دسترسی به نرم افزار Teamviewer برای کاربران ایرانی محدود شده و فیلتر شد که امیدواریم این مشکل مرتفع شود.

قابلیت های نرم افزار Teamviewer :
سرعت خوب و امکانات اضافی از قبیل ارسال فایل از مبدا به مقصد و بالعکس ، ارسال پیام و غیره ازجمله دلایلی بود که به سرعت باعث محبوبیت نرم افزار Teamviewer نزد کاربران شبکه اینترنت گردید.

نحوه عملکرد نرم افزار Teamviewer :
نحوه عملکرد این نرم افزار به این گونه است که پس از نصب اجرای نرم افزار Teamviewer یک ID و یک کلمه عبور منحصر به فرد به سیستم مورد نظر تعلق می گیرد و با ارائه این اطلاعات به دیگران امکان ارتباط از راه دور توسط این نرم افزار ایجاد می شود. می توان از نرم افزار جایگزین AnyDesk برای ارتباط از راه دور با کامپیوتر به جای نرم افزار TeamViewer استفاده نمود. همچنین در مواردی نیز می توان از Remote Desktop ویندوز استفاده کرد.

شرکت پیشگام رایانه ارائه دهنده خدمات شبکه شامل پشتیبانی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه , طراحی شبکه ، خدمات پسیو شبکه , فروش تجهیزات شبکه ,سرور و مجازی سازی , نصب و راه اندازی ویپ

نرم افزار جایگزین برای ارتباط از راه دور نرم افزار TeamViewer :
به دلیل فیلتر شدن نرم افزار TeamViewer به معرفی چند نرم افزار مشابه می پردازیم.

نرم افزار Ammyy Admin :
این نرم افزار با حجم بسیار کم ( زیر ۱ مگابایت ) به عنوان نرم افزاری بسیار کارآمد و حتی بهتر از نرم افزار TeamViewer برای ارتباط ریموت در شبکه اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. کاربری آن راحت بوده و به دلیل حجم کم شما می توان آن را به راحتی برای دوستان خود ارسال یا دریافت کنید. توجه داشته باشید برخی از آنتی ویروس ها این نرم افزار را به عنوان ویروس شناسایی میکند و پس از اجرا آن را پاک میکنند . حتما قبل از اجرا آنتی ویروس سیستم را غیر فعال کنید .
اینجا هم دقیقا مانند نرم افزار TeamViewer شما بایستی ID طرف مقابل را برای اتصال وارد نمایید و یا ID خود را برای اتصال به دیگران بدهید.

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *